פתרונות לעבודה מהבית

רציפות עסקית

גורמים שונים עלולים לשבש את שגרת החיים שלנו, אך בעזרת פתרונות התקשורת מבוססי הענן של אומניטלקום, תוכלו לשמור על רציפות עסקית ולהמשיך לעבוד מכל מקום.

עבודה מהבית:
הפתרון שיציל את
העסקים הקטנים-בינוניים

הפתרון הוא לאפשר לבעלי העסקים ולעובדיהם לעבוד מהבית. רבים מהעסקים נדרשים לתת מענה טלפוני ללקוחות שלהם, אך מתקשים לעשות זאת כשחלק מהעובדים נדרשים להימצא בביתם. הבשורה המשמחת היא שיש לכך יש פתרון. אומניטלקום, מספקת פתרונות ענן באמצעותם ניתן להמשיך לעבוד כרגיל ומכל מקום.

הפתרונות שיאפשרו
לכם להמשיך לעבוד

חדרי ועידה

מערכת אוטומטית להפצת הודעות קוליות

מערכת להפצת SMS

מרכזייה בענן

שלוחה סלולרית (SIM חכם)

שלוחת Softphone על גבי מחשב/סלולר

חדרי ועידה

מערכת אוטומטית להפצת הודעות קוליות

מערכת להפצת SMS

זוהי מרכזייה טלפונית מבוססת ענן, הכוללת נתב שיחות, שלוחות חכמות עם יכולות מתקדמות, ניהול תורים, הקלטת שיחות, ביצוע שיחות ועידה ומוזיקת המתנה. מכיוון שמדובר בשירות ענן, אין צורך בהתקנת המכשור בבית העסק וניתן להתקינו גם מרחוק. המערכת מותאמת לצרכי העסק, היא כוללת שירות ותמיכה מלאה וניתן להשתמש בה באמצעות מחשבים ניידים הכוללים חיבור לאינטרנט וטלפונים סלולריים.

קחו את הטלפון המשרדי הביתה

יש לכם טלפון משרדי שלנו? תוכלו פשוט לקחת אותו מהמשרד, לחבר אותו לחיבור האינטרנט אצלכם בבית ותוך מספר שניות תהיו מחוברים למרכזייה שלכם.

הסים החכם של אומניטלקום, משמש כשלוחה נוספת של המרכזייה שלכם. באמצעותו ניתן להקליט שיחות על ידי המערכת וללא תלות באפליקציה, שימוש בנתב שיחות מתקדם, הפצת השיחות לכמה מכשירי סלולר במקביל, התממשקות למערכות ניהול לקוחות (CRM) והפקת דו”חות וסטטיסטיקות.

שלוחת Softphone
על גבי מחשב/סלולר

ישנה אפשרות להפוך את הטלפון הנייד של העובד או הבעלים כשלוחה מרוחקת במרכזייה של העסק. כך, הלקוחות יכולים ליצור קשר עם עובדי העסק, גם אם העובדים אינם נמצאים במשרד.

הנה כמה אפליקציות חינמיות, עליהן אנחנו ממליצים:

*האפליקציות הינן צד שלישי, ולאומניטלקום אין כל קשר אליהן, לתוכן שלהן או לחברות המפעילות אותן. השימוש באפליקציות אלה נתון לבחירתו של הלקוח ובאחריותו הבלעדית.

חדרי ועידה

אומניטלקום מספקת כלי המאפשר לנהל ישיבות רבות משתתפים בטלפון, גם עם אנשים שנמצאים מרחוק. כך, ניתן לקיים שיחות עם עובדים או עם קולגות הנמצאים בבידוד, יתר על כן, ניתן להקצות מספרי טלפון של חו”ל לצורך חיבור משתתפי ועידה ממדינות שונות.

מערכת אוטומטית
להפצת הודעות קוליות

בעקבות המצב, רבים מהעסקים מבצעים שינויים בשעות הפעילות או בשירות שהם מספקים ללקוחות או למתעניינים. כך למשל, חברות תיירות רבות עברו משירות פרונטלי לשירות דיגיטלי. המערכת האוטומטית להפצת הודעות קוליות מאפשרת לשלוח באופן אוטומטי הודעה לכלל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים לגבי כל שינוי, וכך לחסוך זמן יקר ומשאבים כספיים הכרוכים בחיוג ידני לכלל אנשי הקשר הרלוונטיים.

מערכת להפצת SMS

לצד המערכת של ההודעות הקוליות, ניתן להעביר הודעות ללקוחות גם באמצעות מערכת להפצת SMS הפועלת באופן מיידי, מהיר ונוח.

ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, הדרכה או התייעצות

כתבו עלינו

מרכזיה בענן, ישיבות וירטואליות ועוד: העובדה שאתם חייבים להתנהל מהבית לא אומרת שהחיים שלכם צריכים להשתנות מהותית בעידןהזה. הנה כמה פתרונות שיקלו עליכם לנהל ולהתנהל מול העובדים.

[וואלה! עסקים – יום ראשון, 15 במרץ 2020, 09:01]

מאות מליוני אנשים נמצאים בהסגר ביתי בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, והסיטואציה החדשה מאלצת את בעלי העסקים והעובדים, להתרגל לשגרה שטרם חווינו. העבודה מהבית פוגעת באבטחת הצרכנים, אך ישנם כמה פתרונות שיאפשרו המשך עבודה נוחה, ובעיקר – בטוחה.

[מערכת וואלה! TECH – יום שישי, 10 באפריל 2020, 16:02]

שתפו

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו? מעוניינים בהצעת מחיר או שיחת ייעוץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

* שדה חובה