פתרון לקורונה

רציפות עסקית

וירוס הקורונה משבש את שגרת החיים, אך בעזרת פתרונות התקשורת מבוססי הענן של אומניטלקום, תוכלו לשמור על רציפות עסקית שתאפשר לכם להמשיך לעבוד בכל מקום.

בהלת הקורונה:
הפתרון שיציל את
העסקים הקטנים-בינוניים

נגיף הקורונה שמתפשט בכל רחבי העולם בחודשים האחרונים, מהווה לא רק סכנה בריאותית אלא גם כלכלית. התיירות נמצאת בשפל, מדדי הבורסה צונחים ואלפי עובדים ובעלי עסקים עצמאיים נאלצים להיכנס לבידוד מחשש להידבקות במחלה. כתוצאה מכך, חצי מיליון העסקים הקטנים והבינוניים הפועלים בישראל (המהווים 99 אחוז מכלל העסקים בארץ) עלולים לספוג מכה קשה ואף לפשוט את הרגל. משרד האוצר אמנם הודיע כי יקצה 2 וחצי מיליארד שקלים לטובת סיוע לעסקים שנפגעו ממשבר הקורונה, אך ייקח זמן, אם בכלל, עד שבעלי העסקים יקבלו פיצויים על ההפסדים הכספיים שנגרמו להם.

הפתרון המיידי נכון להיום, הוא לאפשר לעובדים ולבעלי העסקים הקטנים והבינוניים לעבוד מהבית.  שר האוצר משה כחלון, יצא לאחרונה בקריאה למעסיקים לאפשר עבודה מהבית על מנת לצמצם ככל האפשר את הפגיעה במשק. חברות הייטק רבות כמו אינטל, החליטו להצטרף למהלך, ומאפשרות לחלק מהעובדים לעבוד מביתם. גם משרדי הממשלה שוקלים לאפשר לפקידים במשרות הציבוריות לעבוד מרחוק.

רבים מהעסקים נדרשים לתת מענה טלפוני ללקוחות שלהם, אך מתקשים לעשות זאת משום שהם נמצאים בבידוד. הבשורה המשמחת היא שגם לכך יש פתרון. אומניטלקום, מספקת פתרונות ענן באמצעותם ניתן להמשיך לעבוד כרגיל ומכל מקום.

הפתרונות שיאפשרו
לכם להמשיך לעבוד

חדרי ועידה

מערכת אוטומטית להפצת הודעות קוליות

מערכת להפצת SMS

מרכזייה בענן

שלוחה סלולרית (SIM חכם)

שלוחת Softphone על גבי מחשב/סלולר

חדרי ועידה

מערכת אוטומטית להפצת הודעות קוליות

מערכת להפצת SMS

זוהי מרכזייה טלפונית מבוססת ענן, הכוללת נתב שיחות, שלוחות חכמות עם יכולות מתקדמות, ניהול תורים, הקלטת שיחות, ביצוע שיחות ועידה ומוזיקת המתנה. מכיוון שמדובר בשירות ענן, אין צורך בהתקנת המכשור בבית העסק וניתן להתקינו גם מרחוק. המערכת מותאמת לצרכי העסק, היא כוללת שירות ותמיכה מלאה וניתן להשתמש בה באמצעות מחשבים ניידים הכוללים חיבור לאינטרנט וטלפונים סלולריים.

הסים החכם של אומניטלקום, משמש כשלוחה נוספת של המרכזייה שלכם. באמצעותו ניתן להקליט שיחות על ידי המערכת וללא תלות באפליקציה, שימוש בנתב שיחות מתקדם, הפצת השיחות לכמה מכשירי סלולר במקביל, התממשקות למערכות ניהול לקוחות (CRM) והפקת דו”חות וסטטיסטיקות.

שלוחת Softphone
על גבי מחשב/סלולר

ישנה אפשרות להפוך את הטלפון הנייד של העובד או הבעלים כשלוחה מרוחקת במרכזייה של העסק. כך, הלקוחות יכולים ליצור קשר עם עובדי העסק, גם אם העובדים אינם נמצאים במשרד.


הנה כמה אפליקציות חינמיות, עליהן אנחנו ממליצים:

אפליקציית OmniPhone למחשב

אפליקציית Zoiper למחשב

אפליקציית 3CX למחשב

אפליקציית Zoiper לטלפון נייד – iPhone או אנדרואיד

אפליקציית GW לטלפון נייד – iPhone או אנדרואיד

חדרי ועידה

אומניטלקום מספקת כלי המאפשר לנהל ישיבות רבות משתתפים בטלפון, גם עם אנשים שנמצאים מרחוק. כך, ניתן לקיים שיחות עם עובדים או עם קולגות הנמצאים בבידוד, יתר על כן, ניתן להקצות מספרי טלפון של חו”ל לצורך חיבור משתתפי ועידה ממדינות שונות.

מערכת אוטומטית
להפצת הודעות קוליות

בעקבות המצב, רבים מהעסקים מבצעים שינויים בשעות הפעילות או בשירות שהם מספקים ללקוחות או למתעניינים. כך למשל, חברות תיירות רבות עברו משירות פרונטלי לשירות דיגיטלי. המערכת האוטומטית להפצת הודעות קוליות מאפשרת לשלוח באופן אוטומטי הודעה לכלל הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים לגבי כל שינוי, וכך לחסוך זמן יקר ומשאבים כספיים הכרוכים בחיוג ידני לכלל אנשי הקשר הרלוונטיים.

מערכת להפצת SMS

לצד המערכת של ההודעות הקוליות, ניתן להעביר הודעות ללקוחות גם באמצעות מערכת להפצת SMS הפועלת באופן מיידי, מהיר ונוח.

מנכ”ל אומניטלקום, רוני שטמלר, מספר על ההיערכות של עובדי אומניטלקום לעבוד מהבית: “אנחנו מבינים שזה ככל הנראה בלתי נמנע שהעובדים שלנו יצטרכו לעבוד מהבית. לשמחתי, מערכות הענן שלנו מאפשרות לעובדים להתחבר מכל מקום ולהמשיך לעבוד גם אם הם בבידוד. באמצעות שיטת עבודה זו, החברה יכולה להתנהל כמו בשגרה, והעובדים אינם צריכים לקחת חופשה מחלה ויכולים לעבוד כרגיל״.

מומלץ להיערך מבעוד מועד כיוון שהמעבר כרוך בהתקשרות מול גורמים נוספים העלולים להיות מושפעים מהתפשטות הנגיף.

אנו עובדים בכוחות מתוגברים, ועושים ככל שביכולתנו על מנת לסייע לכם לצלוח את התקופה הזו. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה, הדרכה או התייעצות בטלפון: 03-7222224 בימים א’-ה’ בין השעות 18:00-09:00 או במייל: cloudteam@omnitelecom.co.il

*האפליקציות הינן צד שלישי, ולאומניטלקום אין כל קשר אליהן, לתוכן שלהן או לחברות המפעילות אותן. השימוש באפליקציות אלה נתון לבחירתו של הלקוח ובאחריותו הבלעדית.

כתבו עלינו

מרכזיה בענן, ישיבות וירטואליות ועוד: העובדה שאתם חייבים להתנהל מהבית לא אומרת שהחיים שלכם צריכים להשתנות מהותית בעידןהזה. הנה כמה פתרונות שיקלו עליכם לנהל ולהתנהל מול העובדים.

[וואלה! עסקים – יום ראשון, 15 במרץ 2020, 09:01]

מאות מליוני אנשים נמצאים בהסגר ביתי בעקבות התפשטות נגיף הקורונה, והסיטואציה החדשה מאלצת את בעלי העסקים והעובדים, להתרגל לשגרה שטרם חווינו. העבודה מהבית פוגעת באבטחת הצרכנים, אך ישנם כמה פתרונות שיאפשרו המשך עבודה נוחה, ובעיקר – בטוחה.

[מערכת וואלה! TECH – יום שישי, 10 באפריל 2020, 16:02]

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

צור קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו? מעוניינים בהצעת מחיר או שיחת ייעוץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.