מספר DID 1800 לחברות ועסקים

מספרי חיוג ישיר לכל שלוחה פנימית או למרכזיה בענן המשויכת לארגון, ללא צורך בשינוי התשתית הקיימת.

מהות השירות- שיפור בחוויית
השירות ללקוח

הקצאת מספרי DID לחיוג ישיר פנימי (Direct Inbound Dialing) הינו שירות חכם של אומניטלקום המאפשר חיוג ישיר לכל שלוחה פנימית בארגון – ללא תוספת של קווי טלפון או חומרה חדשה. כל שלוחה מקבלת מספר ישיר וכל עובד יכול לספק את המספר הישיר שלו ולחסוך המתנה או מעבר ארוך במערכת ניתוב השיחות של הארגון. באמצעות יישום חכם ואפקטיבי של מספרי DID, מערך הטלפוניה בארגון מתייעל ומתקדם ואף מייצר סביבת עבודה נוחה עבור העובדים והלקוחות כאחד.

יתרונות המערכת:

ניצול מיטבי של תשתיות התקשורת בעסק

ניהול שלוחות ומספרים בעלויות נמוכות

שיפור משמעותי של חוויית השירות והשימוש ללקוחות

שדרוג פשוט וקל לעסקים בכל גודל

מספר וירטואלי ללא תשתית פיזית

ניצול מיטבי של תשתיות התקשורת בעסק

ניהול שלוחות ומספרים בעלויות נמוכות

שיפור משמעותי של חוויית השירות והשימוש ללקוחות

שדרוג פשוט וקל לעסקים בכל גודל

מספר וירטואלי ללא תשתית פיזית

אין סוף אפשרויות
עם מספרים לעסקים

אין סוף אפשרויות עם מספרים לעסקים

אומניטלקום מציעה רכישת מספרי טלפון DID במקומות שונים בעולם ורכישת מספרים מיוחדים כגון: מספרי 1-700, מספרי 1-800 או מספרי VIP מיוחדים,1-212-4442222. המשתמש יכול לנתב את המספר לכל יעד: מרכזיה, תוכנה, מספר פיזי קיים או ישירות לשלוחה פנימית באמצעות חיוג ישיר. הארגון משתחרר ממגבלות התשתית הפיזית, במודל טכנולוגי מתקדם ובמודל כלכלי נגיש ומשתלם.

אנו מציעים:

 • הקצאת מספרים רגילים ומספרים מיוחדים (מספרי VIP, 1-700, 1-800 ועוד)
 • כיסוי גלובאלי רחב למקומות שונים בעולם
 • מספרי פרימיום המאפשרים חיוב הלקוח ישירות מחשבון הטלפון שלו
קראו עוד...
 • מספרי Revenue share המאפשרים רווח על בסיס זמן שהיה במערכת
 • מספרי Fax2mail המאפשרים קבלת פקסים וניתובם לכתובת מייל
 • מספרים ייעודיים בסדרה עוקבת לנוחות שימוש ונראות משודרגת

תכונות מרכזיות:

 • ניהול קבוצות אנשי הקשר
 • הפעלה פשוטה על ידי מספר גישה וסיסמה
 • שליחת התראה בהודעת טקסט או הודעה טלפונית קולית
 • בקרה על כמות השיחות וההיענות אליהן, כולל סטטוס נמען אישי
 • חיסכון בעלויות וקיצור זמני הקפצת הכוננים
 • ממשק ניהול נוח וידידותי

מעוניינים לשדרג את העסק ברכישת מספר חיוג ישיר?

קראו עוד...

שירות מספרי DID (direct inbound dialing ), מבית Omni Telecom מציע חיוג ישיר פנימי בארגון, לצד יתרונות ויכולות טכניות. התקדמו לסטנדרטים ולביצועים הגבוהים ביותר של מערכות טלפוניה עסקיות, עם מספרי חי"פ ייעודיים ומותאמים אישית לעסק שלכם. OmniDID מאפשר הקצאת מספר טלפון בחיוג ישיר לכל שלוחה פנימית בארגון או במרכזיה מטעמכם (מומלץ על בסיס מערכת מרכזייה בענן), ללא צורך בשינוי התשתית הקיימת ועם מגוון רחב של מספרים אפשריים, כולל מספרים בינלאומיים. מודל זה של מספרי direct inbound dialing כולל לדוגמא מספר 1800 לעסק לחיוג חינם, מספר 1700, מספר VIP ייחודי ועוד מגוון אפשרויות, חלקן מותאמות אישית של מספר DID לעסק שלכם.

במהות הטכנית , מספרי חיוג ישיר פנימיים,  הם מספרי טלפון רגילים לכל דבר (מתוך היצע זמין רחב ומגוון מאוד של טלפונים קוויים או ניידים), אליהם לקוחות ועובדים יכולים לחייג, כדי להגיע ליעד ספציפי בארגון או בחברה. הייחוד של מספר DID / מספר חיוג ישיר פנימי הוא שלמעשה מדובר במספר וירטואלי, שאינו משויך באופן פיזי לשלוחה מסוימת או למכשיר טלפון ספציפי אלא ניתן לקבוע בקלות לאיזו שלוחה או סמארטפון כל מספר יהיה משויך.

בחירת מספרי DID, חי"פ, הינה אידיאלית גם עבור חברות ועסקים המעניקים שירות בכל העולם. אומניטלקום רוכשת עבור עסקים גלובליים מספרים מיוחדים בחו"ל לצורך חיוגים ישירים ומסוגלת לנתב אותם לכל שלוחה קיימת, לא משנה איפה העובד נמצא פיזית בעולם.
איך זה עובד?  לקוח מתקשר למספר מקומי רגיל ואפילו חינמי במדינת המוצא שלו בחו"ל ואנשי השירות והמכירות שלכם מקבלים את השיחה במשרד בישראל ובכל מקום אחר ברחבי העולם!

 

 

 

צריך תמיכה?​

השאר פרטים ושלח פניה ישירות לצוות התמיכה שלנו.