טכנולוגיית זיהוי קולי
זיהוי דיבור אנושי

מערכת מתקדמת וידידותית לתפעול המנווטת את הלקוח באמצעות חיווי קולי

אין צורך ללחוץ על מקשים,
מהיום פשוט מדברים

אומניטלקום פיתחה מערכת דיגיטלית המבינה ומגיבה לקול האנושי ללא צורך בפעולה נוספת של המשתמש. מערכת הזיהוי הקולי תוכנתה בקפידה ויודעת להבחין בין ביטויים שונים כמו גם זיהוי מבטאים רבים לכל מילה על מנת לזהות כל מילה אפשרית, גם כאשר איכות הקול אינה אופטימלית והיא מסוגלת לנקות רעשי רקע על מנת לנתח את נכון את קולו של המשתמש.

מערכת זיהוי קולי של אומניטלקום נבדלת ממערכות אחרות בכך שהיא מציעה תוכניות זיהוי קולי על ידי האינטרנט ולא על ידי דגימות קודמות. באמצעות פלטפורמת SaaS במערכות OmniCloud, אומניטלקום יכולה להציע שירות מהיר ויציב יותר תמורת עלויות נמוכות מאוד. כיוון שהשירות ניתן באמצעות האינטרנט אין חשש שהתשתית יפסיק להתקיים ולא נדרשים שדרוגים תקופתיים, כפי שנדרש במערכות אחרות.

באמצעות שימוש במערכת זיהוי קולי תוכל להנגיש את השירותים העסקיים ללקוחותיך וגם לעובדים בארגון. עובדים בארגונים רבים כבר מחתימים כרטיס באמצעות הטלפון בזיהוי קולי ובכך חוסכים בציוד או במשאבים הכרוכים במטלה זו. המערכת יודעת לתרגם את הקול של הדובר ולהנחות אותו כיצד לפעול, ובמקביל מעבדת את הנתונים לידי דאטה בייס. שימוש בזיהוי קולי מקובל היום בחברות המעוניינות להקל על לקוחותיהן בזמן הניווט בתפריט הטלפוני, ולקצר עבורם את זמני ההמתנה וההגעה למוקש השירות

היתרונות מדברים בעד עצמם:

שדרוג משמעותי לעסק עם מערכת קלה לתפעול

שיפור הנגישות לעובדים וללקוחות החברה

מאפשרת קבלה ועיבוד של שיחות בשפות שונות

מפענחת אין-ספור מבטאים בתוך שפות

בעלת גמישות והתאמה מלאה לצורכי העסק שלך

מתאימה לעסקים בכל גודל ובכל תחום

שדרוג משמעותי לעסק עם מערכת קלה לתפעול

שיפור הנגישות לעובדים וללקוחות החברה

מאפשרת קבלה ועיבוד של שיחות בשפות שונות

מפענחת אין-ספור מבטאים בתוך שפות

בעלת גמישות והתאמה מלאה לצורכי העסק שלך

מתאימה לעסקים בכל גודל ובכל תחום

שילוב מערכת ביומטרית
לזיהוי דיבור

שילוב מערכת ביומטרית
לזיהוי דיבור

אומניטלקום פיתחה מוצר בלעדי של זיהוי דיבור (NLP, Natural Language Processing) המזהה את הדובר הספציפי ולומדת להכיר את חתימת קולו האישית. המערכת מפענחת את קולו של הדובר ופועלת על פי בקשתו. מערכת זו נמצאת לדוגמה בשימוש של חברות שעובדיהן אינם מחתימים כרטיס נוכחות במשרד, אלא מבצעים החתמה קולית ואישית במקום עבודתם המשתנה מעת לעת (למשל פקחים, סוכני נדל״ן, עובדים בשטח וכו').

תכונות עיקריות:

  • תמיכה בשפות שונות
  • יכולת עיבוד של משפטים שלמים, מספרים והוראות
  • מבודדת את הקול ומסננת רעשי רקע וקולות נוספים
  • מערכת נוחה וקלה להטמעה
  • מערכת מבוססת ענן, על פלטפורמת SaaS
  • גמישות מלאה והתאמה לצורכי העסק שלך

צור קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו? מעוניינים בהצעת מחיר או שיחת ייעוץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.