מרכזיה בענן – מרכזיית IP מבוססת ענן לעסקים

מרכזיה מתקדמת וירטואלית הכוללת מערכת ניתוב שיחות חכם, ניהול תורים, הקלטת שיחות, ניהול שיחות ועידה, כלים לניהול מוקד טלפוני ועוד.

מרכזיות בענן לעסקים בכל גודל

חברת אומניטלקום, מובילה בתחום Telephony hosted IP, מספקת שירותי תקשורת ומרכזיות בענן לארגונים עסקיים ומוסדיים, בכל הגדלים ובכל תחומי הפעילות במשק הישראלי וגם בחו"ל. מודל Hosted PBX  כולל את כל שירותי טלפונית ה- IP ממערכת מרכזייה אחת, המסוגלת לטפל באלפי לקוחות ומכשירי קצה מסוגים שונים. המערכת מוקמת בקליק ללא צורך בהליך הקמה ארוך ומסורבל. הליך ההתקנה אינו כולל הטמעה פיזית של שרתים במשרד ואיננה מצריכה רכישת חומרה או תמיכת IT.

היתרונות שלנו:

המערכת ניתנת להגדרה והתאמה אישית לכל עסק

גמישות וניידות- יכולת עבודה מכל מקום ובכל עת

חיבור מיידי ללא התקנת חומרה פיזית וללא החלפת מספרים קיימים

עמידה בתקני אבטחת מידע מחמירים

מספרי זיהוי שונים לשיחות יוצאות

איכות שיחה גבוה בעלות נמוכה

המערכת ניתנת להגדרה והתאמה אישית לכל עסק

גמישות וניידות- יכולת עבודה מכל מקום ובכל עת

חיבור מיידי ללא התקנת חומרה פיזית וללא החלפת מספרים קיימים

עמידה בתקני אבטחת מידע מחמירים

מספרי זיהוי שונים לשיחות יוצאות

איכות שיחה גבוה בעלות נמוכה

העסק שלך נמצא
איתך בכל מקום

העסק שלך נמצא
איתך בכל מקום

מרכזיה בענן מספקת לארגון גמישות תעסוקתית, יכולת עבודה היברידית מהמשרד, מהנייד, מהבית, מהחופשה או מכל מקום בעולם ולייצר גמישות ארגונית מרבית. ניתן לחבר למערכת כל מכשיר קצה – טלפון IP שולחני ייעודי ומשוכלל , מכשירי סלולר של העובדים והמנהלים ועד מחשבים עם אפליקציה ייעודית.

תכונות עיקריות:

 • ממשק ניהול ידידותי ונוח, שליטה ובקרה ממחשב או כל מכשיר טלפון, נייד או טאבלט, על מערכת הטלפוניה בארגון על כל סניפיו בארץ ובחו"ל
 • חיסכון משמעותי בעלויות טלפוניה וניהול הרשת
 • התממשקות למערכות ארגוניות קיימות כגון: ERP/ CRM
 • הקלטת שיחות ושמירת היסטוריה, על תשתית ענן ייעודיות

   

קראו עוד...
 • מאפשרת שרידות ורציפות עסקית במצבי קיצון
 • פתרון גמיש, מותאם אישית באופן מלא ודינמי עבור הארגון
 • סיוע בהגדלת העסק והבלטת הנראות ללקוחות

יכולות מובילות נוספות לבחירתכם:

 • IVR- תפריט תגובה קולית לניתוב שיחה יעיל ומהיר
 • תור ממתינים- ניהול תור ממתינים בשיחות נכנסות
 • Call back- אפשרות לחזור לשיחה כשהגיע תורה בתור הממתינים
 • הקפצת מסך- חלונית מוקפצת בזמן אמת תוך כדי השיחה ומציגה את כל ההיסטוריה של הלקוח

שירות גיבוי סלולארי עם סים ייעודי, Smart X  המאפשר זמינות טלפוניה מלאה בכל מצב גם במקרים של נפילת רשת האינטרנט וזאת כדי להבטיח רציפות עסקית מלאה גם בתרחישי קיצון.

במסגרת כרטיס SIM חכם, כל הפיצ'רים המתקדמים של המרכזיה בענן מתחברים ישירות למכשיר הטלפון הנייד שלך או של העסק ללא תלות בחיבור לאינטרנט.

קראו עוד...

צפו בקטלוג ציוד הטלפוניה והציוד הנלווה, עבור שירות המרכזיה בענן שלכם

ביצוע שיחות טלפון ממערכת המרכזיה דרך המחשב בקלות ופשטות

להיות שותף עסקי של אומניטלקום זה היכולת לתת את מגוון פתרונות הענן המתקדמים שלנו, לבעלי עסקים שונים, מבעל עסק קטן ועד לארגון גדול ומורכב. כאשר השותף שלנו מנצח, אנחנו מנצחים!

צור עימנו קשר ליצירת החבילה המתאימה לעסק שלך

קראו עוד...

מרכזיות בענן – פתרון זמין ורלוונטי גם לעסק שלכם!

מרכזיית טלפון וירטואלית מבית אומני טלקום היא פתרון מתקדם ומותאם אישית לעסק מבחינת תכונות – פיצ'רים המותאמים לעסק ולהיקף השלוחות בו. במידה והעסק גדל המרכזיה גדלה יחד עם העסקה בו זמנית. מרכזיה בענן הינה מרכזיה וירטואלית היושבת על רשת האינטרנט וללא שום התקן פיזי אצלכם בעסק או בארגון. המשמעות היא, שהיום כל עסק וכל ארגון – גם שלכם – יכול ליהנות מהיתרונות הטכנולוגיים, התפעוליים והכלכליים של ניהול כל היבטי התקשורת והטלפוניה בארגון ומחוצה לו באמצעות מערכת מרכזיה בענן מבית omni telecom.

מרכזיה בענן, מותקנת ופועלת במלואה משרתים מאובטחים ברמה הגבוהה ביותר, כאשר בצד הלקוח יש רק מתג תקשורת בסיסי (Switch) ויחידות קצה ממגוון סוגים.

אנו ב-omnitelecom מציעים למוסדות גדולים, חברות ועסקים קטנים ובינוניים, פתרון מקיף, מערכתי ומתקדם במיוחד של מרכזיות IP מבוססות ענן. המערכת בעלת ממשק ניהול חכם וידידותי למשתמש, המציעה שפע אפשרויות לניתוב שיחות חיצוני ופנימי, ניהול תורים, אינטגרציה למערכות CRM ומערכות עסקיות אחרות, הקלטת שיחות, ניהול שיחות ועידה ועוד פיצ'רים ויכולות. 

צרו קשר

עוד היום לקבלת פירוט על מכלול היכולות שמרכזיית ה-IP תביא לעסק שלכם.

לקבלת הצעת מחיר
השאירו פרטים

מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו? מעוניינים בהצעת מחיר או שיחת ייעוץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

* שדה חובה