שירותי ניתוב
והפניית שיחות

שיפור השירות ללקוחות באמצעות ניתוב שיחות חכם, ואפשרויות מתקדמות להפצת מסרים מטעם בית העסק

אף שיחה לא מתפספסת

כל עסק שמתבסס על תנועה של שיחות נכנסות יכול להתייעל משמעותית באמצעות ניתוב שיחות חכם (IVR) גם עבור העובדים וגם עבור הלקוחות. אומניטלקום מספקת שירות ניתוב שיחות מתקדם באמצעות קיצורים לשלוחות, המבטיחים שהשיחה תמיד תגיע ליעדה הנכון, או באמצעות שירות זיהוי קולי המאפשר ללקוח לומר את שם השלוחה, המחלקה או האדם שאליו הוא מבקש להגיע, מבלי להקיש על מקשים.

הטמעת ניתוב שיחות בעסק היא כלי חשוב שמקצר את זמן ההמתנה של הלקוח על הקו, ואת כמות ההקשות שעליו לבצע על מנת להגיע אל היעד המבוקש. בנוסף, אומניטלקום מספקת שירות VMS לעסקים רבים המעוניינים להפיץ מסרים שונים בהודעות קוליות וב SMS ללקוחותיהם בתחומים שונים, למשל בתחומי פיננסים, רפואה, קמעונאות ועוד.

יתרונות משני הכיוונים:

יעול מקסימלי של העסק

צמצום עבודה מיותרת

שיפור נגישות העסק

חיסכון בזמן ובעלויות

שיפור השירות ללקוח

גמישות והתאמה לצורכי העסק שלך

יעול מקסימלי של העסק

צמצום עבודה מיותרת

שיפור נגישות העסק

חיסכון בזמן ובעלויות

שיפור השירות ללקוח

גמישות והתאמה לצורכי העסק שלך

הדרך הנכונה לתקשורת יעילה

הדרך הנכונה לתקשורת יעילה

עבור עסקים רבים הנושא של שיחות נכנסות עלול להיות קריטי מבחינת זמנים, או משיקול כלכלי וכדומה, ולכן עליהם לוודא שכל שיחה מגיעה ליעדה הנכון בכל פעם, ולהימנע מהצורך בהעברת שיחות ידנית על ידי עובדי החברה. שירות ניתוב השיחות של אומניטלקום מספק פתרון מושלם לעסקים בכל גודל ומאפשר לקצר את ללקוח את ההגעה עד לשלוחה המבוקשת בעסק. מערכת הIVR של אומניטלקום מאפשרת לעסקים לקבל תמיד את השיחות הנכנסות ולהעביר שיחה גם אל טלפונים ניידים, כך שאף שיחה חשובה לא מתפספסת, באמצעות תוכנה חכמה וחסכונית. אם באמצעות ניתוב שיחות סטנדרטי או באמצעות זיהוי קולי שבו הלקוח פשוט אומר לאן הוא מבקש להגיע.

שירות ה VMS של אומניטלקום הינו שירות של הפצת קוליות הודעות ומסרים חשובים, היוצאים מבית העסק ומגיעים ללקוח הקצה. שירות זה חוסך שעות עבודה יקרות של חיוג ידני על ידי צוות אדמניסטרטיבי בארגונים רבים. שירות הודעות קוליות נפוץ בתחומים שונים, כגון תזכורי תורים בבתי חולים וקופות חולים, שירות תזכורים לבעלי חוב עבור רשויות ממשלתיות ומוניציפליות, סוכנויות ביטוח, בנקים, ועסקים קמעונאיים מסוגים שונים. שירות ההודעות יכול להיות מופץ באמצעות הודעה קולית או ב SMS, או בשילוב של שניהם. ההודעות עצמן יכולות להכיל מידע בלתי מוגבל, החל מהודעה על פגישה או טיפול שנקבע, ועד להוראות להישאר בצום לפני הבדיקה, הוראות הגעה לחניון הקרוב, מספר קומה, חדר טיפולים ועוד. כל התכנים בהודעות גמישים ופתוחים להתאמה לפי צורכי בית העסק, ושליחתם מותאמת לפי שפות, ימי השבוע, חגים, שעות או מגבלות אחרות החשובות לארגון. המערכת מתממשקת ישירות לתוך מערכות ה CRM או ERP הקיימות, וכחלק משירות הVMS אומניטלקום מספקת ללקוחתיה מערכת סטטיסטיקה ודוח"ות בזמן אמת לצורך מעקב ואופטימיזציה.

תכונות עיקריות:

  • מערכת בעלת גמישות מלאה והתאמה לצורכי העסק
  • שירות הפצת מסרים בהודעות קוליות או באמצועת SMS, או בשילוב של שניהם
  • אינטגרציה מלאה למערכות CRM / ERP הקיימות בארגון
  • מערכת יציבה ליצירת תהליך עבודה שוטף ויעיל
  • דוחות נתונים בזמן אמת

צור קשר

מעוניינים לקבל מידע נוסף על השירותים שלנו? מעוניינים בהצעת מחיר או שיחת ייעוץ? נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא. אנא מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.